Dom├íca o┼íetrovate─żsk├í starostlivos┼ą sa poskytuje imobiln├Żm alebo ─Źiasto─Źne imobiln├Żm pacientom, ktor├ş vy┼żaduj├║ odborn├║ starostlivos┼ą a nie s├║ schopn├ş samostatne chodi┼ą na o┼íetrenie do ambulancie.┬áO┼íetrovanie poskytuj├║ kvalifikovan├ę zdravotn├ę sestry.
Odborn├ę o┼íetrovanie poskytujeme v Bratislave, Ko┼íiciach a Pre┼íove

Rozsah poskytovan├Żch o┼íetrovate─żsk├Żch v├Żkonov:

  • o┼íetrovanie chronick├Żch a ┼ąa┼żko sa hojacich r├ín
  • o┼íetrovanie prele┼żan├şn, dekubitov a in├Żch naru┼íen├ş celistvosti ko┼że
  • o┼íetrovanie vredov predkolenia
  • a ostatn├ę v├Żkony v r├ímci komplexnej o┼íetrovate─żskej starostlivosti
Sestra ošetruje seniora doma.

Objednávanie a hradenie ošetrovania:

V pr├şpade, ┼że potrebujete dom├íce o┼íetrovanie nap├ş┼íte n├ím email alebo n├ím zavolajte a prekonzultujte Va┼íe po┼żiadavky. Volajte podla miesta v├Żkonu o┼íetrovate─żskej starostlivosti – Bratislava, Ko┼íice alebo Pre┼íov. Vid kontakty.

Ak m├íte n├írok na hradenie zo zdravotn├ęho poistenia (─Źiasto─Źne alebo ├║plne imobiln├ş pacienti) za┼ílite n├ím emailom, faxom alebo po┼ítou lek├írsky n├ílez (prep├║┼í┼ąaciu spr├ívu) a my V├ím vystav├şme n├ívrh na dom├íce o┼íetrovanie, ktor├Ż potvrd├ş V├í┼í v┼íeobecn├Ż lek├ír. Potvrden├Ż n├ívrh n├ím doru─Źte do agent├║ry a dohodnite si term├şny o┼íetren├ş u V├ís doma.
V├Żkony hraden├ę z poistenia m├┤┼żeme poskytn├║┼ą len do v├Ż┼íky finan─Źn├ęho limitu ur─Źen├ęho n├ím va┼íou zdravotnou pois┼ąov┼łou.

Ak si objedn├ívate slu┼żby ako samoplatca, kontaktujte n├ís e-mailom alebo telefonicky. Cena za slu┼żby je 10,50-27,50ÔéČ / za n├ív┼ítevu, v z├ívislosti od typu v├Żkonov a stavu pacienta. Po dohodnut├ş typu n├ív┼ítev zah├íjime dom├íce o┼íetrovanie do troch dn├ş od ├║hrady.

Kontakt: