Harris Slovakia – Agent├║ra dom├ícej o┼íetrovate─żskej starostlivosti (ADOS) je ne┼ít├ítne zdravotn├şcke zariadenie, ktor├ę od roku 1996 poskytuje na z├íklade licencie odborn├ęho z├ístupcu pre o┼íetrovate─żstvo zo Slovenskej komory sestier┬á (SkSaPA) a┬ána z├íklade povolenia┬á MZSR┬á odborn├ę o┼íetrovanie a┬álie─Źebn├║ rehabilit├íciu u┬ápacientov doma. Poskytujeme tie┼ż opatrovate─żsk├║ slu┼żbu ako neverejn├Ż poskytovate─ż Empatia n.o.

┼ápecializujeme sa na o┼íetrovanie chronick├Żch a┬ádlhodobo sa nehojacich r├ín, prele┼żan├şn, vredov predkolenia a┬áin├Żch o┼íetrovate─żsk├Żch probl├ęmov, lie─Źebn├║ rehabilit├íciu a mobiliz├íciu,┬áv┼íetko doma u pacienta.┬á

Odborn├ę o┼íetrovanie vykon├ívaj├║ sk├║sen├ę sestry s pr├şslu┼ín├Żm vzdelan├şm a so ┼ípecializ├íciou na komunitn├ę o┼íetrovate─żstvo, registrovan├ę v┬áSlovenskej komore sestier a┬áp├┤rodn├Żch asistentiek (SKSaPA).┬á V┼íetky na┼íe sestry s├║ evidovan├ę na ├Ürade pre doh─żad nad zdravotnou starostlivos┼ąou (UDZS) a┬ámaj├║ pridelen├Ż vlastn├Ż k├│d zdravotn├şckeho pracovn├şka.

Lie─Źebn├║ rehabilit├íciu ┬ávykon├ívaj├║ ┬ásk├║sen├ş ┬áfyzioterapeuti, ┬áregistrovan├ş v┬áKomore fyzioterapeutov. V┼íetci na┼íi fyzioterapeuti s├║ evidovan├ş na ├Ürade pre doh─żad nad zdravotnou starostlivos┼ąou (UDZS)┬áa┬ámaj├║ pridelen├Ż vlastn├Ż k├│d zdravotn├şckeho pracovn├şka.

Opatrovate─żsk├║ slu┼żbu┬ávykon├ívaj├║ sk├║sen├ę opatrovate─żky a opatrovatelia s pr├şslu┼ín├Żm vzdelan├şm. Sme neverejn├Ż poskytovate─ż soci├ílnych slu┼żieb Empatia n.o. registrovan├Ż na ├║rade Bratislavsk├ęho samospr├ívneho kraja.

V├Ą─Ź┼íina na┼íich pracovn├şkov m├í aj osobn├║ sk├║senos┼ą so starostlivos┼ąou o svojich bl├şzkych, a preto sa vieme v┼żi┼ą do Va┼íej situ├ície, a spolu s Vami h─żada┼ą to najlep┼íie rie┼íenie. Povieme V├ím ─Źo je hraden├ę zo zdravotn├ęho poistenia, ─Źiasto─Źne alebo ├║plne a za ─Źo je potrebn├ę dopl├íca┼ą.

N├í┼í t├şm

Harris Slovakia – Agent├║ra dom├ícej o┼íetrovate─żskej starostlivosti

Riadite─żkou je Doc. MUDr. Bo┼żena Bu┼íov├í, CSc., MPH,

Odborn├Żm z├ístupcom ┬áje┬áabsolvent V┼á Fakulty o┼íetrovate─żstva sestra Mgr. Marek Marcinek, MHA

Koordinátormi ošetrovania:

  • v Bratislave:┬á sestra Mgr. Marek Marcinek, MHA
  • v┬áKo┼íiciach: sestra┬á Be├íta Horni─Ź├írov├í,
  • v┬áPre┼íove: sestra Mgr. Anna Mu┼íinsk├í.
Všade dobre, doma najlepšie!